Udział uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Nisku w olimpiadach, konkursach przedmiotowych, turniejach
II semestr 2017/2018
Nazwa konkursu, olimpiady, turnieju | Ranga konkursu, olimpiady, turnieju | Liczba uczestników | Zwycięzcy |
Imię i nazwisko opiekuna |
XXVIII Olimpiada Teologii Katolickiej | etap diecezjalny (międzywojew.) | 4 |
Kinga Ciosmak – laureatka Adam Michalak – 4 miejsce Wojciech Miękina – 5 miejsce |
Monika Krawiec |
XXVIII Olimpiada Teologii Katolickiej | etap ogólnopolski | 1 | Kinga Ciosmak - finalistka | Monika Krawiec |
XXII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej | etap szkolny | 11 |
Robert Lesiczka – 1 miejsce Dawid Bieńko – 2 miejsce Karolina Rychlak – 3 miejsce |
Monika Krawiec |
XXII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej | etap diecezjalny | 3 |
Karolina Rychlak – laureatka Dawid Bieńko - laureat |
Monika Krawiec |
Konkurs „Know America” | finał ogólnopolski | 1 | Wiktoria Siek - laureatka | Anna Beetz |
Konkurs z języka niemieckiego "An der KUL ist Deutsch cool" | etap międzyszkolny | 6 |
Łukasz Giedrys, Jakub Mazur, Natalia Ostrowska, Aleksandra Kobylarz Ia, Beniamin Szwed, Patrycja Janusz - uczestnicy |
Anna Dąbek Urszula Fedorowska |
Konkurs Państwowej Inspekcji Pracy "Poznaj swoje prawa w pracy" dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych | etap wojewódzki | 2 |
Natalia Walas, Laura Chudzik - uczestniczki |
Anna Dąbek |
Olimpiada ZUS "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych" | etap wojewódzki | 3 | zespół w składzie: Jakub Haduch, Aleksandra Trojanowska, Natalia Walas - 3 miejsce | Anna Dąbek |
Konkurs w ramach projektu "Przedsiębiorczość w praktyce" dla szkół ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego | półfinał | 3 |
zespół w składzie: Dawid Bieńko, Krzysztof Gielar, Dominik Pawłowski - 7 miejsce |
Anna Dąbek |
Powiatowy Konkurs "Krok w przyszłość" | etap powiatowy | 2 | Barbara Trybowska - 2 miejsce | Anna Dąbek |
Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie | etap szkolny | 3 | uczestnicy | Anna Dąbek |
XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Młody Innowator" | finał ogólnopolski | 1 | Katarzyna Chrapko – 1 miejsce | Krzysztof Śnieżek |
Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości blok „A” – Innowacje Techniczne o tytuł „Młodego Innowatora” | finał ogólnopolski | 1 | Katarzyna Chrapko – 3 miejsce | Krzysztof Śnieżek |
Ogólnopolski konkurs plastyczny "Orzeł Biały - nasza duma", organizowany pod patronatem Marszałka Senatu RP (przez Senat RP) z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę | ogólnopolski | 1 | Monika Socha - uczestnik | Joanna Chowaniec |
Licealiada w piłce siatkowej chłopców | finał wojewódzki | 5 miejsce drużyny | Agata Zych | |
Licealiada w piłce koszykowej chłopców | finał wojewódzki | 6 miejsce drużyny | Agata Zych | |
Finał Indywidualnych Szachowych Mistrzostw Szkół ponadgimnazjalnych województwa podkarpackiego | finał wojewódzki | 1 | Barbara Trybowska – 1 miejsce | Agata Zych |